Du når oss dygnet runt på

 0650-106 80

sbf logo

Tollsteds Begravningsbyrå i Hudiksvall, Harmånger och Gnarp

Rätt hjälp i en svår stund

Förlusten av en nära anhörig är en av de svåraste upplevelserna man kan vara med om. Vi vet hur viktigt det är att människor finns till hands för att ge stöd och hjälp. Människor som tar hand om allt det praktiska och allt det svåra som måste ordnas. Vi gör det med det stora engagemang och den höga kompetens som du kan förvänta dig av en auktoriserad begravningsbyrå.

Rätt hjälp i en svår stund

Förlusten av en nära anhörig är en av de svåraste upplevelserna man kan vara med om. Vi vet hur viktigt det är att människor finns till hands för att ge stöd och hjälp.

 

Lina

Lina Ringshamre
Begravningsrådgivare,
transportör, representant,
receptionist och administratör.

  0650 – 106 80
 lina@tollstedts.se

Niklas

Niklas Andersson
Begravningsrådgivare, transportör, representant, receptionist och administratör.

  0650 – 106 80
 niklas@tollstedts.se

Erica

Erica Jonsson
Arbetar främst i Delsbo på Karins Begravningsbyrå.
Begravningsrådgivare, representant, receptionist och administratör.

  0653 – 153 01
 erica@tollstedts.se

Thomas

Thomas Utby
Verksamhetschef.

  060 – 13 49 31
 thomas@ringabyraer.se

Ingela Ingela Söderlund

Begravningsrådgivare, transportör, representant, receptionist, administratör, sångsolist och borgerlig officiant.

  0650 – 106 80
 ingela@tollstedts.se

Lisbeth

Lisbeth Sjöström
Begravningsrådgivare, representant.

Harmånger Begravningbyrå
 0652 - 301 00
 info@tollstedts.se

Finns till för er, endast tidsbokning

Kent

Kent Wallin
Familjejuridik

 0650 - 106 80
 kent@ringabyraer.se