Du når oss dygnet runt på

 0650-106 80

sbf logo

Lina


Lina Ringshamre
Kontorsansvarig och Begravningsrådgivare.

  073-331 90 10
 lina@tollstedts.se

Helene


Helene Ling
Begravningsrådgivare.

  073-045 15 40
 helene@tollstedts.se

Niklas


Niklas Andersson
Begravningsrådgivare.

 073-337 11 17
 niklas@tollstedts.se

Ingela

Ingela Söderlund
Begravningsrådgivare, Borgerlig Officiant, Sångsolist.

 0650 – 106 80
 ingela@tollstedts.se

Erica


Erica Jonsson
Begravningsrådgivare.

 073-337 23 92
 erica@tollstedts.se

Lisbeth

Lisbeth Sjöström
Begravningsrådgivare (arbetar vid behov).

 072-730 10 04
 lisbeth@tollstedts.se

Kent


Kent Wallin
Auktoriserad boutredare.

 070-272 75 81
 kent@ringabyraer.se

Karin

Karin Johansson
Auktoriserad Boutredare.

 076-841 53 01
 karin@karinsjuridik.se

Thomas


Thomas Utby
Verksamhetschef.

 060-13 49 31
 thomas@ringabyraer.se

Hans

Hans Ringshamre
Ägare av Tollstedts, Harmånger och Karins Begravningsbyrå.

 hans@edbergs.se

 

Tollstedts Begravningsbyrå i Hudiksvall
  0650 - 106 80
  info@tollstedts.se

Norra Kyrkogatan 10
824 30, HUDIKSVALL

Öppettider
Måndag-torsdag 09.00-16.00
(Tider kan variera beroende på begravningar)
Fredagar 09:00-15:00
(Tider kan variera beroende på begravningar)
Sommartid 1/6-31/8
Måndag-fredag 09:00-15:00
(Tider kan variera beroende på begravningar)

Gnarp och Harmångers begravningsbyrå
  0652 - 301 00, 0650 - 106 80
  info@tollstedts.se

Strömsbruksvägen 10 
820 75, HARMÅNGER

Öppet vid tidsbokning